«У нас наверталися сльози»: колега Алли Мазур розповіла про її боротьбу з раком
Суспільство 1 Грудня 2019 18:53Марина Сейлор

«У нас наверталися сльози»: колега Алли Мазур розповіла про її боротьбу з раком

Відома українська телеведуча каналу «1+1» Лідія Таран, розповідаючи про боротьбу своєї колеги Алли Мазур, у якої цілком несподівано виявили онкологічне захворювання, інформує ТСН. Зокрема, зазначається, що як Таран, так і її колеги інколи підміняють ведучу у випуску новин. Зі сльозами на очах Таран наголосила, що мужність Алли Мазур викликає у неї почуття гордості, оскільки вона спочатку не хотіла розповідати публічно про свою хворобу.

«Вона велика молодець! Ми навіть не очікували, що вона вийде в ефір уже після початку курсу лікування. Ми були переконані, що деякий час нам треба буде її підстрахувати, але вона вийшла в ефір. У нас сльози наверталися, тому що це велика мужність – сказати про свою хворобу на всю країну», – розповіла Лідія. Окрім того, вона підкреслила, що вважає вчинок Алли громадським викликом. За словами Таран, це може допомогти іншим людям.

«Якщо публічна людина робить таку заяву, це привертає увагу безлічі жінок і чоловіків, які підуть потім перевірятися. Особливо жінок, у яких є діти і які розуміють, що їм треба жити далі», – розповіла Таран. Нагадаємо, що Алла Мазур розповіла про свою хворобу на своїй сторінці у соцмережі.

Джерело: https://replyua.net/news/181046-u-nas-navertalisya-slozi-kolega-alli-mazur-rozpovla-pro-yiyi-borotbu-z-rakom.html
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ