У Польщі знаменитості і політики позачергово прищепилися від коронавірусу, розгорівся скандал
Світ 5 Січня 2021 10:12Марина Сейлор

У Польщі знаменитості і політики позачергово прищепилися від коронавірусу, розгорівся скандал

У Польщі розгорається гучний скандал через те, що деякі відомі особистості в країні провакцинувалися від коронавірусу поза всякою чергою. Про це повідомляє польський канал TVN24.

Відзначається, що зараз першими в Польщі прищеплюють від коронавірусу медичних працівників. При цьому в останні дні вдалося з’ясувати, що щепленими виявилися люди, які не входять в дану групу.

Провакцинувалися від коронавірусу польські актори Віктор Зборовські, Марія Северин, Христина Янда і колишній заступник глави уряду країни Лешек Міллер.

У Варшавському медичному університеті розповіли, що крім вакцин для медиків вони отримали ще й додатково кілька сотень доз в якості резерву. Саме цими вакцинами і були щеплені родичі персоналу лікарень і 18 знаменитих людей, які погодилися піарити вакцинацію.

У той же час начальник польського управління резервів каже, що університету не надавали ніяких додаткових вакцин, в тому числі і для знаменитостей, оскільки вакцинація поки доступна тільки виключно для медиків.

Глава МОЗ Польщі вже заявив, що з початку наступного робочого тижня університет перевірять на предмет того, як там розподіляли вакцини.

Загрузка...

Тим часом актриса Марія Северин, яка вже була щеплена проти коронавіруса поза всякої черги, розповіла, що отримала свою дозу вакцини помилково, вибачилася за ситуацію, що склалася, проте сказала, що актори повинні рекламувати вакцинацію, адже не так багато людей прагнуть робити щеплення від коронавіруса добровільно.

Вакцинацію в Україні планують проводити в чотири етапи. Вона розтягнеться на весь 2020 і 2021 роки.

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/154558/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ