У «Приватбанку» заявили, що Крим – це не Україна

Переглядів: 208
У «Приватбанку» заявили, що Крим – це не Україна В мережі

Працівники одного зі столичних відділень «Приватбанку» стверджують, що кримський півострів не є частиною України, тому на даний час його немає у документації. Як передає replyua.net, таку точку зору банкіри оприлюднили під час бесіди з журналістами, котрі намагалися допомогти Олександру Панченку, переселенцю з незаконно анексованого півострову, вирішити проблему під час поповнення його картки. Зазначається, що чоловік не зміг покласти не неї кошти. Коли Олександр зателефонував до колл-центру, йому пояснили, що вся проблема у тому, що його картка зареєстрована в Криму.


«Це українська територія, у якої поки що статус тимчасово окупованої. Крим — це Україна. Це означає, що Олександр Панченко має автоматично стати нерезидентом », — повідомила юрист громадської ініціативи« КримSOS »Марія Левченко. Крім того, офіційне роз’яснення ці ситуації дали і в НБУ. Там зазначили, що саме регулятором встановлюється перелік документів, які потрібні для проведення банківських операцій.

В даний час представники правозахисних організацій прагнуть оскаржити постанову в суді. Експерти переконані, що видана НБУ постанова сприятиме обмеженню прав українських громадян, хоча й повинна гарантувати безпеку під час проведення операцій фінансового характеру.

OnPress.info
Джерело: http://replyua.net/news/57894-u-privatbanku-zayavili-scho-krim-ce-ne-ukrayina.html

Комментировать

Оставьте первый комментарий!

Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of
Загрузка...