Війна 18 Червня 2022 10:35Марина Сейлор

У РФ звільнили командувача ВДВ через невиправдано великі втрати серед десантників – ISW

Кремль відсторонив від посади командувача повітряно-десантних військ Росії генерал-полковника Андрія Сердюкова через невиправдано високі втрати серед десантників при наступі на Київ.

Про це повідомляє інститут вивчення війни (ISW) з посиланням на неназване українське джерело.

Зазначається, що Сердюков, який, ймовірно, керував операцією із захоплення Криму у 2014 році, згодом очолював російське військове угруповання в Сирії. В січні цього року — керував контингентом ОДКБ, введений у Казахстан для придушення протестів.

“На Сердюкова поклали відповідальність за низьку ефективність та великі втрати серед російських підрозділів ВДВ, особливо під час операцій у перші тижні після широкомасштабного вторгнення під Києвом”, — йдеться у повідомленні.

На заміну Сердюкову нібито призначили нинішнього начальника штабу Центрального військового округу генерала-полковника Михайла Теплінського, уродженця Донецької області.

“Подальше звільнення та можливі внутрішні чистки вищих російських офіцерів, ймовірно, ще більше погіршать погані можливості російського командування, а також управління та довіру до російських офіцерів”, — додають в ISW.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ