Політика 12 Вересня 2017 8:43Марина Сейлор

У Росії назвали умову для повернення Криму і Донбасу Україні

Головне питання в тому, чи визнає Російська Федерація право України на існування, зазначив екс-радник Горбачова.

Захоплені землі повернуться під контроль України в тому випадку, якщо Росія визнає Україну, як державу, передає Ukr.Media. Таку думку висловив російський політолог, історик, радник екс-президента Радянського союзу Михайла Горбачова Віктор Мироненко.

"Щоб було врегульовано питання Донбасу і навіть питання Криму та всі інші питання, потрібно відповісти на одне найголовніше питання: чи визнає Російська Федерація, адміністрація РФ право України на існування", – сказав політолог.

Він зазначив, що окуповані землі повернуться під контроль України в тому випадку, якщо Росія визнає Україну, як державу.

"Якщо вона це визнає, що, в общем-то, неодноразово відкидалося в висловлюваннях на найвищому рівні, то це одна ситуація. Якщо не визнає, якщо Москва вважає Україну частиною Росії, яка відокремилась колись від цієї держави в силу обставин, то це ситуація інша. при першій ситуації дійсно можуть відбуватися якісь події, які можуть вести до врегулювання ситуації на Донбасі, а при другій, я думаю, ні про яке врегулювання не може бути мови – будуть множитися конфлікти просто в силу принципового неприйняття державності України", – розповів Мироненко.

Джерело: https://ukr.media/politics/321702/
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ