Політика 29 Липня 2017 10:26Марина Сейлор

У Росії похвалилися “крутими” санкціями проти США: Жорстоко? Аж кров холоне!

Спікер МЗС Росії похвалилася "жорстокими" санкціями Росії проти США.

Спікер Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова похвалилася "жорстокими" санкціями Росії проти Сполучених Штатів Америки.

Про це свідчить пост на її сторінці в соцмережі Facebook.

"Сьогодні МЗС Росії опублікував заяву, в якій російська сторона, відповідаючи на численні недружні акції Вашингтона, запропонувала американським колегам до 1 вересня 2017 року привести кількість дипломатичних і технічних співробітників, що працюють в посольстві США в Москві, в генеральних консульствах у Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі та Владивостоці, в точну відповідність з кількістю російських дипломатів і співробітників технічного персоналу, які перебувають у США. Це означає, що загальна кількість персоналу, зайнятого в американських дипломатичних і консульських установах Російської Федерації, скорочується до 455 осіб. У разі нових односторонніх дій американської влади щодо скорочення чисельності наших дипломатів у США за цим послідує дзеркальна відповідь. Російська сторона також припиняє з 1 серпня використання посольством США в Росії всіх складських приміщень на Дорожній вулиці в Москві і дачі в Срібному бору", - почала вона.

Також Захарова назвала американські ЗМІ зомбованим, так як вони не порахували кількість власних дипломатів".

"І на мене обрушилися американські ЗМІ з питанням про те, скільки всього в Росії працює співробітників американських закордонних установ. На моє логічне пропозицію їм уточнити цю цифру в американському посольстві, мені було сказано, що "американці мовчать". Сподіваюся, у Держдепі сьогодні будуть поразговорчивее і все-таки самі офіційно озвучать кількість своїх співробітників. Ви уявляєте , наскільки ж американська медіа система зомбирована, якщо кожен день говорячи про Росію і санкції, вони жодного разу (хоча б з грудня 2016 року) не спромоглися порахувати кількість власних дипломатів і технічних співробітників , що працюють в російських містах!! Тобто в принципі аналітика навіть у початковій стадії заблокована", - нарікає спікер МЗС.

Крім того, вона назвала санкції проти США дуже жорстокими.

"Росія ніколи не займалася погіршенням двосторонніх відносин. Ми тільки відповідали, і то з певного моменту, але навіть тоді витримували максимально довгі паузи, до останнього сподіваючись на розсудливість партнерів. Нашим дипломатам перед Новим роком дали менше доби на консервацію нерухомості і 72 години на те, щоб 35 співробітників із сім'ями і дітьми покинули країну. Російська сторона чекала з відповідними заходами 7 місяців, провела кілька раундів переговорів і, не дочекавшись конструктивної розмови, відповіла не висилкою, а пропозицією про скорочення співробітників закордонних установ США до паритетного кількість з російськими, надавши додатково до піврічного терміну попереджень ще 72 години.

Жорстоко? Аж кров холоне", - підсумувала Захарова.

Джерело: https://ukr.media/russia/315280/
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ