Події 7 Серпня 2022 13:31Марина Сейлор

У розвідці пояснили причини теракту в Оленівці

Масове вбивство українських військовополонених у Оленівській колонії було спецоперацією РФ з дестабілізації суспільства та деморалізації воїнів, що потрапили у полон до Росії, а також перешкоджання постачанню Україні високоточного західного озброєння.

Про це заявили у Головному управлінні розвідки України.

Зазначається, що росія будь-якими методами намагається завадити постачанню в Україну західного високоточного озброєння.

“Від початку цієї страшної трагедії та страшного фарсу, який ми бачили з боку росіян, – це й було фальшування. Від перших повідомлень про застосування і навмисний обстріл високоточною зброєю HIMARS – це була спецоперація проти постачання Україні західного високоточного озброєння. Це була спецоперація з метою дестабілізації українського суспільства та деморалізації українських військовополонених. З самого початку це було фальшування, але світ швидко викриває такі речі”, – зазначили в ГУР.

Саме тому росіяни одразу після скоєння цього воєнного злочину почали поширювати фейк про начебто завданий ЗСУ удар по колонії з HIMARS.

Нагадаємо, що Порошенко на зустрічі з Амбасадоркою Великої Британії Сіммонс закликав союзників дати Україні більше зброї і покарати росію за злочин в Оленівці.

Тим часом фракція “Європейської Солідарності” зареєструвала законопроєкт №7627 щодо звернення Верховної Ради до ООН, ЄС, ОБСЄ, країн-учасниць НАТО, МКЧХ стосовно засудження масової страти українських військовополонених Росією в Оленівці 29 липня.

Водночас у США заявили, що Росія намагається сфабрикувати докази удару по українських військовополоненим в Оленівці, щоб покласти провину на Збройні сили України.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ