У “Слузі народу” вважають Портнова ідеальним кандидатом на посаду голови ГПУ
Політика 6 Серпня 2019 5:38Володимир Маркопольский

У “Слузі народу” вважають Портнова ідеальним кандидатом на посаду голови ГПУ

Ідеальним кандидатом на посаду нового глави Генеральної прокуратури є колишній голова адміністрації президента Віктора Януковича Адрней Портнов, який підготував скандальновідомі диктаторські закони 16 січня.

Про це заявив представник партії "Слуга народу" Олександр Дубинський.

"Ідеальний прем'єр для Зеленського — Андрій Богдан. Він пройшов систему Кабміну. Знає, що таке лаковий паркет і пилові килими. Як працюють держструктури. Богдан, звичайно, може бути генеральним прокурором. Він буде як риба у воді. Але було б ідеально, якби Богдан був прем'єром, а Портнов – генпрокурором", - заявив він.

На питання про те, що проти кандидатури Портнова можуть виступити багато його однопартійців, Дубинський заявив, що вони малорозумні люди, однак він є відмінним професіоналом.

Крім того, Дубинський заявив, що якщо ГПУ очолить нинішній глава ОПУ Андрій Богдан, то він буде потенційно небезпечний для ЗМІ, які "фінансує Сорос".

"Він становить загрозу для частини "незалежної" преси, створеної і фінансованої Соросом і його партнерами, наприклад, "Новий Час", "Українська Правда", "Наші Гроші". Ось вони і формують йому імідж поганого політика", - заявив він.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
 1. Людмила :

  Зеленский возвращает во власть “новые лица” времен Януковича и “некумовей” из своего “Квартала”, которые являются “обалденными” специалистами. Господи, за что ты так караешь Украину?

  1. Людмила :

   Это Вы – про Дубинского?

  2. galina :

   Циплят по осени считают, поживем-увидим, не надо сразу причитать..

 2. Людмила :

  Де ми так нагрішили?!

  1. Net :

   Всюди

 3. Володимир :

  Ось таке призначення було б дійсно доленосним для України і без сумніву правильним!!! На слідуючий день після його затвердження всі б корупціонери терміново виїхали з сім”ями на відпочинок до бувшого гаранта без зворотнього квитка! Чекаємо….

  1. Net :

   Звичайно, тільки ПОРТНОВ!!!

 4. Валерій :

  дубинський – путинська потвора і дії такі ж.