У США обіцяють адаптувати ЗСУ під стандарти НАТО до 2020 року

Переглядів: 109
У США обіцяють адаптувати ЗСУ під стандарти НАТО до 2020 року Світ, Україна

США готуються допомагати українським Збройним силам досягти стандартів НАТО до 2020 року. Таку інформацію повідомила помічник міністра оборони США з питань міжнародної безпеки Елісса Слоткін, під час брифінгу у Києві, після зустрічі із заступником міністра оборони України Юрієм Гусєвим.

«Я хотіла б зазначити, що ми плануємо перехід на новий довгостроковий рівень у двосторонніх відносинах між Україною та США. Зокрема, в прагненні надавати допомогу Збройним силам України, щоб забезпечити їх сумісність зі стандартами НАТО до 2020 року», — зазначила Слоткін.

Помічник міністра оборони США повідомила, що реалізація цього плану вже розпочалася з фінансування 266 млн. доларів на впровадження низки програм, пов’язані з посиленням здатності Збройних Сил  України з контролю за кордоном та забезпеченням територіальної цілісності.Слоткін нагадала, що США, у рамках військово-технічного співробітництва, розпочала постачання в Україну «Хаммерів»,  станції контрбатарейного вогню, бронежилети, прилади нічного бачення, радіостанції.

Заступник міністра оборони України Гусєв підкреслив, що буде розроблено «дорожню карту» п’ятирічної співпраці.

 

Комментировать

  Подписаться  
Уведомление о