Культура 18 Травня 2021 12:42Марина Сейлор

У столичному ресторані дівчина мало не відкусила чоловікові ст@тевий орган. 18+

Пара відпочивала в закладі Mister Cat. Після міцних напоїв чоловік і дівчина вирішили усамітнитися в туалеті.

Дівчину спочатку затримали, але потім відпустили правоохоронці / Фото pixaby
У столичному ресторані Mister Cat дівчина мало не відкусила своєму партнеру статевий орган. Інцидент стався в ніч на понеділок, 17 травня, на Позняках.

Чоловік і дівчина відпочивали в закладі на вулиці Срібнокільській, 3а. перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, парочка вирішила усамітнитися в туалеті. Про це з посиланням на власні джерела повідомляє Дарниця Live. Згодом дівчина сильно вкусила чоловіка за статевий орган.

Постраждалого госпіталізували до лікарні, а дівчину затримали правоохоронці. Згодом підозрювану відпустили.

Обережно! Фото 18+

Нагадаємо, в київському ресторані Чачапурі на вул. Анни Ахматової, 30, співробітники правоохоронних органів увірвалися на кухню і намагалися вивести кухаря із закладу з метою оформлення щодо неї адмінпротоколу. За версією поліції, у кухаря була неправильно надіта медична захисна маска. Інцидент стався в січні 2021 року.

Загрузка...

Автор: Анна Багрій

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/161774/

Схожі статті

Notice: Function WP_Object_Cache::add was called incorrectly. Cache key must not be an empty string. Будь ласка, перегляньте Виправлення помилок у WordPress для більш детальної інформації. (Це повідомлення додане у версії 6.1.0.) in /home/onpress2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5835
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ