Війна 12 Липня 2019 19:15Марина Сейлор

Украина потеряла защитника на Донбассе: посмотрите и запомните его глаза

Вчора, 11.07.2019 року близько 23:30 у районі населеного пункту Тарамчук, внаслідок ураження ворожим снайпером, загинув військовослужбовець 24 ОМБр імені короля Данила – старший солдат Салітра Володимир Богданович.

Про це повідомляє прес-служба 24 ОМБр імені короля Данила на своїй сторінці у Facebook.

Старший солдат Салітра, будучи заступником командира бойової машини, здійснював бойове чергування на спостережному посту, ввіреної його підрозділу ділянки лінії розмежування з противником. Внаслідок поганих погодних умов, було визначено посилити пильність, через імовірну діяльність диверсійно-розвідувальних груп ворога. Володимир, як досвідчений військовослужбовець, першим помітив підозрілий рух в напрямку власних позицій, отримав дозвіл на відкриття вогню, щоб унеможливити проникнення диверсантів. Саме в цей момент, ворожий снайпер, що вочевидь прикривав вилазку ДРГ, маючи на озброєнні новітні тепловізійні приціли російського виробництва, здійснив постріл зі снайперської гвинтівки калібру 12,7 мм. в бійницю, де знаходився Володимир Богданович. Характер поранення виявився несумісним з життям.

Салітра Володимир Богданович народився 24.07.1989 року. Проживав у с.Волиця, Жовківського району, Львівської області. В листопаді 2016 року встав до лав Королівської бригади і був гідним воїном, що успішно виконував усі бойові завдання.

«Дуже безстрашний, людина на всі руки, фахівець, роботящий, володів всіма засобами та зброєю…» – таким згадують його побратими.

«Якщо чесно — один з кращих. Якраз 2 дні назад подав його до нагороди, бо один з найбільш достойних в підрозділі був… не встигли» – каже командир роти, в якій проходив службу Володимир.

Вічна пам`ять. Покійся з миром!

Джерело: https://politeka.net/news/society/1087356-ukraina-poterjala-zashhitnika-na-donbasse-posmotrite-i-zapomnite-ego-glaza/
Схожі статті

Notice: Function WP_Object_Cache::add was called incorrectly. Cache key must not be an empty string. Будь ласка, перегляньте Виправлення помилок у WordPress для більш детальної інформації. (Це повідомлення додане у версії 6.1.0.) in /home/onpress2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5835
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ