В Росії цинічно прокоментували поганий стан кораблів
Вата 21 Листопада 2019 11:20Марина Сейлор

В Росії цинічно прокоментували поганий стан кораблів

Російська Федеральна служба безпеки назвала проблемою України, якщо представники нашої країни за період переходу від Криму до Очакова змогли нібито «угробити» кораблі, відзначається в повідомленні російських ЗМІ. Також представники країни-окупанта додали, що кораблі були в нормальному стані. «Військові судна були передані Україні в нормальному стані, про що свідчить відеозапис», - заявили в ФСБ.

Тим часом, напередодні глава держави Володимир Зеленський після огляду катерів зазначив, що на катерах не вистачає деякого обладнання, а також частини озброєння. Україна буде з цього приводу звертатися до Росії. В українському оборонному відомстві повідомляли, що з наших кораблів «Яни Капу», «Нікополь», «Бердянськ», які після річної полону повернулися в Україну, були демонтовані деякі засоби зв'язку і навігаційне обладнання.

Нагадаємо, що 25 листопада 2018 року в Керченській протоці військовослужбовці РФ захопили кораблі ВМС України «Нікополь», «Бердянськ» і «Яни Капу», які намагалися пройти з Одеси до Маріуполя. В процесі захоплення кілька членів екіпажів отримали поранення.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ