Україна оцінила 42 полонених АТО-шники у 228 сепаратистів

Переглядів: 169
Україна оцінила 42 полонених АТО-шники у 228 сепаратистів Україна

Аби окупанти повернули з полону 42 військових ЗСУ та цивільних, українська сторона готова повернути бойовикам самопроголошеної «Новоросії» 228 сепаратистів.


Новину передає ONPRESS.INFO з посиланням на заяву віце-спікера ВРУ Ірини Геращенко.

Обмін полоненими має відбутися до 1 січня 2017 року. Випустити українців з полону має і самопроголошена «ДНР», і «ЛНР». Зі слів Геращенко, наразі в полоні – 42 захисники України.

«Ми висловили пропозицію негайно передати 228 громадян (у випадках, де це дозволяє законодавство і правове поле), яких вони запитували у своїх запитах, заради негайного звільнення цих 42 українців-героїв, цивільних і військових. І потім працювати далі з пошуку і звільнення всіх інших. У відповідь почули, що ОРДО готові звільнити лише 8… Ми працюємо, щоб був результат, і щоб звільнити 42, серед яких ті, хто 2 роки незаконно утримується у в’язниці», — йдеться в тексті повідомлення.

За декілька днів до цього бойовики «ДНР» та «ЛНР» заявили, що готові обміняти усіх полонених вже до Нового року. Проте, вони виставили вимогу повернути їм усіх 700 окупантів.

«Ми пропонуємо українській стороні поміняти ідентифікованих осіб. Таких в України близько 700 чоловік. Це наші полонені. У нас є 48 полонених. Це все підтверджені особи і з нашої, і з їх боку. Але знову ж таки, від України відповіді немає. Донецьк і Луганськ волають до пана Порошенка, щоб обмін відбувся до Нового року. Для обміну достатньо тільки одного політичного рішення українського президента…. українська сторона не зробила жодної пропозиції нам. Чому, ми не знаємо. Ніякого пояснення з боку України немає», — заявила омбудсмен «ДНР»  Марина Морозова.

OnPress.info
Жми «Нравится» и следи за нами в Facebook.

Комментировать

Оставьте первый комментарий!

Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of
Загрузка...