Війна 19 Лютого 2021 10:45Марина Сейлор

Україна прийняла перший корпус французького сторожового катера для Морської охорони. ВІДЕО

У четвер, 18 лютого, капітан 1 рангу Державної прикордонної служби України Владислав Смірнов та директор з питань виробництва та якості французської компанії «OCEA» Люк Булестре підписали прийом корпусу першого катеру FPB 98 MKI для Морської охорони. Відповідно до умов контракту, протягом трьох років закордонні партнери мають збудувати двадцять катерів для українських прикордонників, інформує прес-служба ДПСУ.

У ході візиту представниками Держприкордонслужби вивчаються виробничі потужності компанії, перевіряється готовність та будівництво інших закладених корпусів.

Наразі в роботі вже перебувають п’ять корпусів для катерів морської безпеки та охорони морських кордонів спеціального призначення, один з яких вже завершений на 60%.

Крім того, відбувається ознайомлення з готовністю компанії «OCEA» прийняти робочу групи з нагляду за будівництвом катерів. Очікується, що вже весною група експертів відбуде у французьке місто Ле-Сабль-д’Олон для забезпечення постійного зворотного зв’язку та безперервності процесу побудови катерів.

Члени української команди, які відряджатимуться до Франції, будуть супроводжувати етапи будівництва катерів, погоджувати відповідну документацію, братимуть участь у заводських, швартових, ходових випробуваннях, а також в інших перевірках, пов’язаних з будівництвом катерів, їх обладнанням і комплектуванням.

Зазначимо, 22 липня 2020 року було підписано контракт щодо реалізації українсько-французького проекту посилення системи морської безпеки та охорони кордону України, яка отримає сучасні катери для захисту державного кордону, здобуде сучасні технології в будівництві кораблів, що в подальшому дозволить самостійно обслуговувати корабельно-катерний склад та розвивати власне виробництво.

Джерело: https://sprotyv.info/video/ukraina-prijnyala-pershij-korpus-francuzkogo-storozhovogo-katera-dlya-morskoi-ohoroni-foto-ta-video

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ