Україна та Туреччина спільно протидіятимуть пропаганді РФ

Переглядів: 95
Україна та Туреччина спільно протидіятимуть пропаганді РФ Україна

Туреччина має намір спільними з Україною діями здійснювати боротьбу проти російської пропаганди.Про це повідомляє ONPRESS.INFO.

Туреччина попросила допомоги в Міністерстві інформаційної політики України у протидії російській пропаганді. Про це повідомила заступник міністра інформаційної політики Тетяна Попова під час конференції у Львові «Річниця Угоди про асоціацію між Україною та ЄС: підсумки та подальші кроки».

«Нещодавно представники Туреччини запросили в нас методологічної допомоги в боротьбі з дезінформацією Росії», — повідомила Попова.

Також, вона зазначила, що дипломатичні представники Туреччини неодноразово зверталися до Міністерства з приводу цього питання.

«Зрештою, вчора ми провели зустріч між представниками нашого міністерства, інформаційного департаменту Міноборони, проекту StopFake та турецького посольства», — додала заступник міністерства інформаційної політики.

Крім того, Попова підкреслила, що з Туреччиною вже пройшла розмова з приводу майбутніх варіантів співпраці.

«Ми обговорили можливі варіанти співпраці. Зокрема, йшлося про проведення навчання для представників Туреччини», — зауважила вона.

 

.

Комментировать

Оставьте первый комментарий!

Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of