Україна виготовила і передала Індії деталі для літаків на 27 млн доларів
Україна 29 Травня 2019 11:02Марина Сейлор

Україна виготовила і передала Індії деталі для літаків на 27 млн доларів

За останні півроку Україна відвантажила Міноборони Індії комплектування для літаків Ан-32 на суму $27 млн. Про це повідомила прес-служба ДП «Спецтехноекспорт».

Зараз готуються чергові поставки продукції за контрактом, які виконуються щомісяця. Загалом, за домовленістю сторін, умови контракту, що був підписаний у 2009 році, будуть повністю виконані до вересня 2020 року.

«Завод «410 ЦА» як постачальник основної номенклатури продукції за цим контрактом успішно виконує усі свої зобов’язання.

Зазначимо, що в кінці 2018 року ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт» досягло додаткових домовленостей з індійськими партнерами щодо модернізації військово-транспортних літаків Ан-32 ВПС Індії. Завдяки ним, відвантаження нових партій продукції за контрактом відбуваються регулярно та вчасно. Українська та індійська сторони задоволені теперішнім рівнем співпраці та темпами виконання взаємних зобов’язань.

В лютому 2019 року в рамках міжнародної спеціалізованої виставки «АероІндія 2019» Спецтехноекспорт презентувала індійським партнерам новий військово-транспортний літак Ан-132-D, який потенційно в майбутньому може повністю замінити парк Ан-32 ВПС Республіки Індія. Після перегляду демонстраційного польоту літака Ан-132, Командувач ВПС Індії Бірендра Сінгх Дханоа висловив зацікавленість та особисто оглянув літак.

Джерело: https://peaceinukraine.livejournal.com/4286851.html
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ