Україна 4 Березня 2021 10:13Марина Сейлор

Україна виходить з угоди СНД щодо стільникового зв’язку

Кабмін на засіданні у середу, 3 березня, схвалив проєкт закону про вихід з угоди в рамках СНД щодо співробітництва у розвитку та використанні систем стільникового рухомого зв’язку. Про це повідомив представник Уряду у Раді Василь Мокан.

Проєктом закону пропонується припинити для України дію даної Угоди.

Угода щодо співробітництва у розвитку та використанні систем стільникового рухомого зв’язку визначає домовленості щодо забезпечення співробітництва країн-учасниць СНД у сфері розвитку систем стільникового рухомого зв’язку, удосконалення міждержавного ринку послуг та послідовної реалізації Угоди про координацію міждержавних відносин у галузі поштового та електричного зв’язку від 9 жовтня 1992-го року.

Зазначається, що за період, що минув з часу підписання Угоди, вона не набрала для України практичної реалізації, співпраця та будь-які контакти із виконавчими органами СНД з питань її реалізації з об’єктивних причин не відбуваються.

«Виходячи із національних інтересів, співробітництво України з країнами-учасницями СНД у сфері телекомунікацій на сьогодні може здійснюватися на підставі двосторонніх і багатосторонніх міжнародних договорів, зокрема укладених у рамках спеціалізованої установи ООН – Міжнародного союзу електрозв’язку», – додав Мокан.

Джерело: https://sprotyv.info/politica/ukraina-vihodit-z-ugodi-snd-shhodo-stilnikovogo-zv-yazku

Схожі статті