Україна закупила у Росії гусеничні стрічки для військової техніки та двигуни для БТР
Україна 3 Листопада 2016 10:09Руслан Коріков

Україна закупила у Росії гусеничні стрічки для військової техніки та двигуни для БТР

Факти закупки російської продукції ля військової техніки України підтвердилися. Державна фірма «Укрінмаш» дійсно закупила продукцію російських виробників через британських посередників. Новину передає ONPRESS.INFO з посиланням на телесюжет «Слідства.інфо».

Наразі відомо, що ця українська фірма входить до концерну «Укроборонпром». Саме вона закуповує гусеничні стрічки для військової техніки та двигуни російського виробництва для бронетранспортерів БТР 70. Аби прикрити «оферу», постачальником виступила британська фірма «Rion Assets Company LTD».

Що ж стосується керівництва «Укрінмашу», то ним виявилася громадянка сейшельських островів Селма Францис.

Реальних осіб, які стоять за «Rion Assets Limited LTD», журналісти «Слідства.інфо» знайшли в Києві. На переговорах з «Укрінмашем» британську фірму представляв мешканець столиці.

«В «Укрінмашу» довіреність представника британської компанії, питань не викликала, як і не викликало питань те, що офіційною адресою для листування міжнародної компанії з Туманного Альбіону, у переговорах з «Енергоатомом»,  була вказана київська квартира», - сказано у розслідуванні.

Офіційним представником британської компанії виявився мешканець Києва Роман Корнієнко. Контактна адреса «Rion Assets Limited LTD» - м.Київ, Дарницький бульвар, 3А. За цією адресою зареєстроване ТОВ «Сплав-Україна», директором якої є Корнієнко Олександр Анатолійович, (ймовірно батько Романа Корнієнка), а єдиним власником цієї фірми виступає російське закрите акціонерне товариство «Сплав» з Новгороду.

Ця корпорація належить російській «Альфа-Груп» і виготовляє обладнання для атомних електростанцій для багатьох країн колишнього Радянського Союзу.

Згідно з документами, які є в журналістів, на закупівлю гусеничних стрічок українським підприємством було витрачено 121 200 доларів за 20 одиниць, або ж 6060 доларів за штуку. На закупівлю двигунів для БТР було витрачено 160 тисяч доларів за 20 одиниць, тобто 8 тисяч доларів за штуку.

«Водночас середня ціна за такі двигуни становить близько 2, максимум 3 тисячі доларів, а це майже вчетверо дешевше того, що «Укрінмаш» купив у британської прокладки», - наголошується в телесюжеті.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ