Українкам піднімуть виплату на народження дитини

Переглядів: 1262
Українкам піднімуть виплату на народження дитини Україна

Українські депутати зареєстрували новий законопроект про правила виплат «дитячих» грошей. Ініціатива була подана, аби збільшити народжуваність в країні.


Новину передає ONPRESS.INFO.

Автори документа пропонують прив’язати виплати при народженні дитини до 6 років до прожиткового мінімуму. 52 мінімуму – 74,2 тисячі гривень за першу дитину. 70 мінімумів – 99,8 тисяч гривень за другу дитину. 120 мінімумів – 171,1 тисячу гривень за третю дитину.

Але варто відзначити, що гроші будуть давати не відразу: при народженні дадуть 15-40 мінімумів, а решта буде виплачуватися протягом 3 років.

На думку ініціаторів законопроекту, прив’язка виплат до прожиткового мінімуму (а його намагаються збільшувати) посприяє сплеску народжуваності.

Раніше в ВР з’явився альтернативний закон від депутата БПП Руслана Сольвар. Він пропонував прив’язати дитячі виплати до нового розміру мінімальної зарплати – 3200 гривень. При такій ситуації батькам могли б платити разово 5 мінімалок (16 тисяч гривень) і додатково щомісяця 3200 гривень протягом 3 років.

Зараз же батькам сплачується фіксована сума – 41 тис. 280 грн. Разово на руки видають лише 10,3 тисяч гривень. Решта рівними частинами на три роки.

OnPress.info
Жми «Нравится» и следи за нами в Facebook.

Комментировать

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of
Загрузка...