Війна 5 Грудня 2021 10:00Марина Сейлор

Україно, пам’ятаєш нас? Ми всі тут, нас багато і кожен нетерпляче чекає звістки, що його знайшли, що його ідентефікували, що нарешті можна заспокоїтись і не перевертатися від відчаю у своїх ямах.

Матінко моя! Ось я, тут, номер 3698, на лівому кінці Краснопілля, я побачив, як ти тільки що пройшла повз, я побачив твої сльози і серце моє розривається від болю. Ти так і не змогла мене знайти, матусю, в мене влучив снаряд біля Логвинова і я розлетівся по полю, кривавою плівкою вкрив землю, снігом та полум’ям вкриту.

Тату, стій, дорогий! Нема кому тобі сказати, що я згорів у бетері, коли ми проривалися з Іловайська того страшного літа 2014 року. Всі хлопці. які були зі мною, також згоріли, а навколо все палало, ревіло, стогнало, дрижало, і забули, забули, забули мене і поховали потім на невеличкому пагорбі під дерев’яним хрестом.

Братику, сестро! Я сумую за вами, рідненькі мої, не встиг відправити останню звістку та й ніколи було, бо вежа обвалилася, а потім сєпари вже підібрались впритул до терміналу і ми, ті, хто ще міг тримати зброю в руках, зайняли кругову оборону, не було ніякої допомоги, а потім прямо біля мене шось вибухнуло і відкинуло мене до стіни, більше я нічого не пам’ятаю.

Ми всі тут, нас багато і кожен нетерпляче чекає звістки, що його знайшли, що його ідентефікували, що нарешті можна заспокоїтись і не перевертатися від відчаю у своїх ямах.

Ми пам’ятаємо своє минуле життя, ми пам’ятаємо коханих, ми пам’ятаємо родини, ми пам’ятаємо, як пахнуть квіти та звуки вибухів Градів, ми ніколи не забудемо полеглих побратимів та свій останній бій.

А ти, Україно, пам’ятаєш нас?

Джерело: https://matrix.co.ua/editor2/50381/

Схожі статті

Notice: Function WP_Object_Cache::add was called incorrectly. Cache key must not be an empty string. Будь ласка, перегляньте Виправлення помилок у WordPress для більш детальної інформації. (Це повідомлення додане у версії 6.1.0.) in /home/onpress2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5835
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ