Українське суспільство: здаватися неможливо вижити

Українське суспільство: здаватися неможливо вижити

Українська нація в розрізі сучасності - сильно резонуюче суспільство з непередбачуваним вектором прийняття рішень.

Адже одні і ті самі люди без проблем самоорганізуються для боротьби з режимом, причому як внутрішнім, приклад майдану, так і зовнішнім, приклад 5 року війни з Московією на східних рубежах цивілізованого світу, так само ті ж українці роками можуть чекати змін в державі від влади, хоча могли б запустити та прискорити процеси через ту ж самоорганізацію.

Сучасного представника українського соціуму можна описати двома реченням: "Це людина яка хоче дієвої боротьби з корупцією на рівні держави і водночас мати знайомого який за пару гривень зможе розв'язувати будь-яке питання.

Що правда сильні подразники змінюють світосприйняття українців. І в даному аспекті наше суспільство можна порівняти з пружиним механізмом, чим сильніше стиканням тим потужніша сила при розтисканні. А головне що даний механізм може не працювати роками, але коли здійснити запуск, то зупинити його не можливо, причому в процесі відбувається швидкий перехід на вищий рівень, що передбачає якісну зміну багатьох процесів, котрі поступово захоплюють все більше сфер життєдіяльності.

Українці змінюються і це можна побачити не озброєним оком, в суспільстві з'являється все більше активних людей, люди об'єднуються за для розв'язання суспільних проблем і по трохи вчаться тиснути на владу, задля її ефективної роботи на країну, а не на власну кишеню.

Хоча комсомольська номенклатура, котра оголосила себе сучасною елітою та разом з побудованою радянським союзом системою чинять шалений спротив, їхні кінець - це вирішить питання, адже еволюція суспільства не передбачає існування в одній площині активних громадян та нинішньої корумпованої системи.

Адже зміна свідомості суспільства призводить до по яви нової справжньої еліти, яка поступово залучається до політичних процесів, піднімаючи планку якості сучасного політика, що призводить до знищення прогнилої пострадянської системи.

Комментировать

  Подписаться  
Уведомление о
11:40

В центре оккупированного Донецка взрывы и стрельба
12 годин тому

19:15

Националисты двинулись на «штурм» МВД в центре Киева: «Бандера, вставай!»
5 годин тому

17:17

Виллы и спорткары: как жил основатель церкви сайентологии
7 годин тому

11:29

Пушков о заявлениях Уильямсона: такие речи произносят накануне объявления войны
13 годин тому

19:10

Во Львовской области началась спецоперация
5 годин тому

11:35

Аномальная погода застала врасплох одесситов: «пляжный бум»
12 годин тому

19:12

Муж Скабеевой объяснил, почему молчал в эфире…
5 годин тому

19:03

Бюст Ленина на дне карьера довел пропагандистку Скабееву до истерики
5 годин тому

19:07

Саакашвили показал, как на него «накинулась» толпа людей: «связали руки и ноги»
5 годин тому

11:31

«Невероятная дурость»: на соборе в Солсбери повесили российский флаг
13 годин тому

11:37

Британский политик захотел в Крым и был исключен из партии
12 годин тому