Українські хакери взломали пошту Кремля: популізм, експерти, медіа-плани та протидія Навальному
Війна 22 Травня 2020 20:31Марина Сейлор

Українські хакери взломали пошту Кремля: популізм, експерти, медіа-плани та протидія Навальному

Українські хакери з проекту «Кіб.орг», які отримали доступ до пошти оточення Суркова, продовжують публікувати матеріали листування кремлівських політтехнологів.

Продовження матеріалу про маніпулювання свідомістю людей владою РФ, написаного на основі аналізу дампу пошти топового кремлівського чиновника, заступника начальника управління президента щодо забезпечення діяльності держради РФ Бориса Рапопорта.

Останні вибори, в яких брав участь Борис Рапопорт, в Примор’ї і Санкт-Петербурзі, показали, що партія єдиноросів перебуває в кризі, ставлення до висуванців від влади в країні досить критичне, існує багато факторів ризику, з якими поки що умілі політтехнологи справляються, але довго це тривати не може, криза наростає. Наприкінці 2019 року Рапорот разом з колегами почали шукати нові ідеї, на яких можна забезпечити успіх майбутнім політичним кампаніям.

Детальніше читати тут: http://lost-kib.org/article/rapoportleaks2-upravlinnya-suspilnoyu-svidomistyu-populizm-eksperti-media-plani-ta-protidiya-navalnomu

Джерело: https://peaceinukraine.livejournal.com/4998306.html

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ