Українські правоохоронні органи посилюють співпрацю з бізнесом для ефективної протидії кіберзагрозам
Вата 17 Жовтня 2019 13:54Денис Діденко

Українські правоохоронні органи посилюють співпрацю з бізнесом для ефективної протидії кіберзагрозам

Про це йшлося сьогодні, 16 жовтня, під час другого міжнародного форуму «Кібербезпека. Захисти свій бізнес». Захід відбувся за участі секретаря РНБО, керівників Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ, Кіберполіції, Держспецзв’язку та представників приватного сектору економіки. Повідомляє офіційний ресурс СБУ.

За словами секретаря РНБО Олексія Данілова, обговорюючи питання кібербезпеки, неможливо розділяти державну безпеку та «бізнесову». Адже піднімаючи питання кібербезпеки ми говоримо про безпеку не тільки приватного сектору країни, а і загалом – держбезпеку.

«Ми чітко усвідомлюємо те, що відбувається у світі. Сьогодні питання кібербезпеки – це питання № 1 для кожної сучасної країни і ми, як одна із таких країн, просто не можемо програвати у цьому питанні», - зазначив Олексій Данілов.

За словами начальника Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ Миколи Кулешова, починаючи з 2014 року Україну постійно атакує кіберрозвідка Російської Федерації. Саме тому, в умовах гібридної війни, Україні вкрай необхідно об’єднувати приватний та державний сектори у протидії можливим кібератакам. ДКІБ СБУ продовжується системна робота з розбудови діючої інтерактивної бази даних про кіберінциденти MISP-UA, яка дозволяє аналізувати зразки шкідливого програмного забезпечення, прогнозує можливі цілі кібератак та надає рішення з їх локалізації. На сьогодні організовано обмін даними із основними об’єктами критичної інфраструктури, які стратегічно важливі для економіки і безпеки держави.

«Сьогодні для нас важливим є саме взаємодія та обмін інформацією з приватним сектором. Ми маємо достатньо кваліфікованих спеціалістів та криміналістичного обладнання для вчасного реагування на кіберзагрози та їх протидії», - наголосив Микола Кулешов.

#СБУ #кібербезпека #бізнес #співпраця #РНБО #кіберзагрози

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ