Війна 25 Лютого 2020 8:14Марина Сейлор

Українські спецназівці отримали від США наметове містечко вартістю $1,5 млн. ФОТО

142-й навчальний центр Сил спеціальних операцій ЗСУ, що на Житомирщині, отримав від США наметове містечко вартістю 1,5 млн доларів.

Про це йдеться у повідомленні Посольства США в Україні, пише «УНІАН».

«Нещодавно США надали навчально-тренувальному центру Сил спеціальних операцій Збройних сил України наметове містечко вартістю 1,5 млн доларів», — йдеться у повідомленні.

При цьому, як сказано у повідомленні на сайті американського посольства, під час церемонії передачі українським Силам спецоперацій наметового комплексу типу «Аляска», командир Європейського командування Сил спеціальних операцій США генерал-майор Кірк Сміт заявив, що радий тому, що США допомагають Україні.

«Хоча це може здатися дуже невеликою річчю – у плані наметів та приміщень, у яких солдати можуть жити, під час навчань – ми розуміємо, як і ви розумієте, наскільки важливо зробити міцним фундамент для їхнього навчання. Все починається з дуже міцної, стійкої основи. Немає кращої аналогії для цього, ніж бетон, який заливають під ці намети. Також важливо, щоб у вас була вся інфраструктура для забезпечення цих наметів електрикою і теплом», — заявив він.

Джерело: https://sprotyv.info/photo/ukrainski-specnazivci-otrimali-vid-ssha-nametove-mistechko-vartistju-1-5-mln-foto
Схожі статті

Notice: Функцію WP_Object_Cache::add було викликано неправильно. Cache key must not be an empty string. Будь ласка, перегляньте Виправлення помилок у WordPress для більш детальної інформації. (Це повідомлення додане у версії 6.1.0.) in /home/onpress2/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078