Україна 23 Листопада 2017 17:03Руслан Коріков

Українці присвятили пісню для Ірини Луценко – жінки ІІІ тисячоліття (ВІДЕО)

Ірина Луценко обійшла жінок-героїв АТО і медсестер гарячих точок, виборовши титул «Жінка ІІІ тисячоліття». Така новина неабияк обурила українців. Свою думку стосовно адекватності журі читачі новин висловили у соцмережах. Так в Україні з’явилися нові анекдоти про дружину Генпрокурора держави.

Новину передає ONPRESS.INFO

Для переможниці Ірини українці присвятили «мультяшний»  відеокліп.

За те, що дружина така найкраща та найвпливовіша, Генпрокурор України Юрій Луценко ніжно цьомає на камеру її носик.

«Пані Катерина цілувала прищавого Ющенка, а Юрко цілує Бабу Ягу. Хто тільки чим не жертвує заради грошей!», - пожартувала киянка.

Нагадаємо, 18 листопада цього року пройшла церемонія нагородження переможниць 10-ї премії «Жінка ІІІ тисячоліття», у категорії «Рейтинг». Призером стала народний депутат України, представниця президента України в парламенті, дружина Генпрокурора України Ірина Луценко.

Серед лауреатів ювілейної премії були жінки-волонтери, лікарі, спортсменки, бізнесмени, громадські діячі зі всієї країни.

«Я була бізнесменом, мала математичну і фінансову освіту, освіту державного менеджера I-III категорії. Але після арешту Юрія Луценка довелось повністю вивчити справу, стати юристом і захисником, а також публічною людиною, тому що треба було публічно виграти в системи Януковича і довести, що Юрій не винен, що він є політичним в’язнем», - розповіла журналістам Ірина Луценко.

Схожі статті