В мережі 25 Грудня 2020 20:41Марина Сейлор

Уляна Супрун троще вату

Вона написала книгу «Мочи Манту», якою дуже обурюється совково-кацапо-ватна частина суспільства (хоча не читали, звісно).

Сама Уляна Супрун у фесбучному пості пише, що:

Прислухайтеся...Чуєте... Щось тріщить...Це горить срака. Так-так, та сама, якою звикли думати деякі люди. Книжка "Мочи Манту" тільки но вийшла і готується відправитися до перших читачів, але "експерти" вже почали публікувати "незалежні" відгуки. Які радо передрукують такі самі "незалежні" видання.

   От сьогодні побачила, що деякі зливні бачки, зокрема Страна.UA, продублювали на своїх сторінках пост чоловіка, який називає себе журналістом, Андрія Манчука. Його обурила обкладинка книжки, обурив головний герой та обурило те, що "Мочи Манту" руйнуватиме совєцькі міфи. Не читаючи книги він констатував, що вона "позбавлена сенсу", а в кінці ще й не міг оминути увагою "антіпутінскій браслєтік" на моїй руці. Так, там написано “F@ck you Putin”. 

Як світанок, який завжди настає після темряви, останнє слово буде за здоровим глуздом. Врешті-решт срака уступить місце мозку. А все це мракобісся — починаючи від псевдолікування совєцькими засобами типу оксолінової мазі та мумійо і закінчуючи ідеями, які намагаються захистити тоталітарну і рабську систему бачення світу, — просто зникне. Купити книжку "Мочи Манту" і підпалити чергову мракобісну сраку можна за цим посиланням: https://mochymantoo.com/ 

    Зверніть увагу ще й на футболки. Там зображено Здоровий Глузд в усій красі.  

А ось і цей самий тріск палаючої сраки від Страна.UA:

 Пока украинцы умирают от нехватки коек и кислорода, Ульяна Джорджевна представила им Книгу Мочи, с нелепой обложкой, которая демонстрирует полное отсутствие смысла и вкуса. На ней изображен суперзлодей Крэнг из мультика "Черепашки-ниндзя": https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%80%D1%8D%D0%BD%D0%B3

   Гражданка США провела детство за океаном - она не знает, что в советские времена украинцы без проблем проходили массовое вакцинирование. И не боялись ходить к врачам - потому что за это не брали денег.

   "Бывшая и.о. министра здравоохранения Украины Ульяна Супрун издала книгу "Мочи манту", в которой она попытается разрушить "совковые мифы" о здоровье и медицине.

   "Во времена, когда украинцы боятся вакцинироваться даже несмотря на пандемию, когда после случайного чиха скупают аптечные запасы антибиотиков, когда школьные учебники учат лечить рак содой - стране нужен новый герой. Герой, который расправится с совковым мракобесием и разорвет цепь неправильных решений, которые мешают нам быть здоровыми. Встречайте - здравый смысл. Главный герой нашей новой книги "Мочи манту!", - сказала бывшая руководитель Минздрава".

   А еще в кадре антипутинский браслетик - оберег, видимо.

   Далі — каменти ватних істот у фейсбуці критика

Треба почитати.

А ще Уляна Супрун додала до свого посту картинку:

 

Джерело: https://peaceinukraine.livejournal.com/5202146.html

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ