Прес-релізи 11 Серпня 2023 14:00Марина Сейлор

Умови та необхідні документи для оренди авто в Києві

hiV7rPGzNByfSBCmvXRX5JM2t5oD9c7lq8YDk5-YLPFm6hOej7pcU-hc12k9LD2EOI-WH3QIzX4FPKCk5n1pYq0xbgCoDeggasyUO0JS132rI8HUAw8C1vb5qT_sW_45tGt_ZQCwazFWvoXX4rPj2Yg

Оренда авто у Києві є популярним варіантом як для туристів, так і для місцевих мешканців. Цей зручний спосіб переміщення дозволить відвідати багато місцевих визначних пам'яток та відкрити для себе усю красу столиці України. Однак перед тим як вирушити у подорож, слід ознайомитися з умовами та необхідними документами для здійснення оренди авто.

Що слід знати, перш ніж брати автівку в оренду

Перед отриманням послуги оренди автомобіля у столиці обов'язково слід ознайомитись з умовами та вимогами компанії. Одним із варіантів вигідних умов є сервіс https://luxrental.com.ua/uk/, на якому можна зручно та оперативно забронювати автівку. Варто підготувати всі необхідні документи, щоб забезпечити безпроблемний процес укладання договору і насолоджуватись комфортним пересуванням по столиці. Ймовірні умови:

 1. Вік водія. Зазвичай орендодавці вимагають, щоб водій був у віці від 21 до 75 років.
 2. Досвід водіння. Більшість компаній оренди вимагають, щоб водії мали стаж не менше трьох років.
 3. Права. Водії повинні мати дійсне національне або міжнародне водійське посвідчення.
 4. Депозит. Зазвичай компанії перед подачею авто вимагають депозит, який блокується на картці водія протягом періоду оренди. Величина депозиту залежить від класу автомобіля та правил орендодавця.
 5. Страховка. Клієнти можуть вибрати різні види страхування. Його умови слід перевірити перед підписанням угоди про оренду.
 6. Додаткові вимоги. У деяких випадках сервіс прокату автомобілів може висувати вимоги, наприклад, щодо мінімального строку оренди або обмеження пробігу.

Серед документів знадобляться:

 • паспорт для ідентифікації особи та підтвердження громадянства;
 • дійсне національне або міжнародне водійське посвідчення;
 • картка для заблокування депозиту та оплати послуг;
 • страховка та інші документи, які вказані в умовах оренди.

Додаткові послуги та обмеження

EOIwaYh5-RKu0jrJP85e6l_LpIrWnnijLejOs-_GDb02pLgpm1lOulBsNmKGjgNQ1Tz4pULtfquTRXDLanF56Zg3KYkDNvAH9mP6Mo_9Scc8JpSdTcb-3YniKSkjVnhjyatS3TFFKEuhfvCd7aJnz5g

Аби оренда автомобіля була більш зручною і приємною, можна скористатися додатковими послугами, які пропонують орендодавці. Перед підписанням угоди про оренду, корисно ознайомитися з доступними додатковими зручностями та обмеженнями, які можуть бути встановлені компанією:

 1. Дитячі крісла. Безпека пасажирів є пріоритетом. Багато орендодавців пропонують дитячі крісла різних розмірів для маленьких пасажирів.
 2. Навігаційні системи. Якщо орендар незнайомий з Києвом або планує довгу подорож, навігатор допоможе легко зорієнтуватись у місті.
 3. Додатковий водій. Деякі компанії дозволяють додавати до контракту ще одного водія без додаткових витрат. Це дозволить подорожувати разом з родиною або друзями та кермувати по черзі.
 4. Повний бак пального. Після оформленням послуги машина на прокат орендарю видають автівку з повним баком пального. Орендар має повернути машину також з повним баком.

Окрім додаткових послуг, можуть бути й обмеження щодо використання автомобіля. Наприклад, досить часто автопрокат може встановлювати обмеження пробігу на день або на весь період оренди. Також можуть бути обмеження з приводу території, на якій можна використовувати орендований автомобіль. Умови можуть забороняти використання авто на бездоріжжі або на певних типах доріг.

Ознайомившись із додатковими послугами та обмеженнями, можна зробити більш обґрунтований вибір, який задовольнить потреби та забезпечить комфортну подорож.

Схожі статті