УПЦ МП придумала помсту митрополитам, які брали участь в Об’єднавчому соборі
Політика 17 Грудня 2018 18:42Марина Сейлор

УПЦ МП придумала помсту митрополитам, які брали участь в Об’єднавчому соборі

Двом учасникам Об'єднавчого собору 15 грудня від Української православної церкви Московського патріархату заборонили служіння, відповідне рішення було прийнято на позачерговому засіданні Синоду УПЦ МП.

"За ухилення в розкол Священний Синод змушений був звільнити від управління єпархією і накласти заборону у священнослужінні на Преосвященного митрополита Вінницького і Барського Симеона, а також заборонити в служінні Преосвященного митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра", - йдеться у зверненні Синоду УПЦ МП до архіпастирів, пастирів, чернецтва та вірян.

При цьому новостворену українську єдину церкву в УПЦ МП назвали "об'єднанням розкольників" і заявили, що для УПЦ МП нічого не змінилося, "оскільки розкольники так і залишилися в розколі, а Українська Православна Церква залишається істинною Церквою Христовою в Україні".

Нагадаємо, в Києві 15 грудня на Об'єднавчому Соборі главою об'єднаної церкви України був обраний митрополит Епіфаній. Томос про автокефалію в Константинополі йому вручить Вселенський патріарх 6 січня наступного року. При цьому в РПЦ вважають неканонічною нову церкву в Україні.

Джерело: http://asn.in.ua/ua/news/news/188319-upc-mp-pridumala-mest-mitropolitam-uchastvovavshim.html
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ