УПЦ МП влаштовує перевірку мобілізації прихожан для реалізації «чорногорського сценарію»
Вата 15 Березня 2021 4:36Марина Сейлор

УПЦ МП влаштовує перевірку мобілізації прихожан для реалізації «чорногорського сценарію»

По всіх областях України єпископи московського патріархату дають команду на збір людей на так звані «хресні ходи» біля кафедральних соборів, тобто головних храмів єпархії. Насправді, таким чином РПЦвУ збирає своїх прихожан на мітинги. Зз «благословення» Онуфрія скликають адептів МП для перевірки «мобілізаційних здібностей» РПЦвУ для реалізації «чорногорського сценарію» 21 березня. РПЦвУ планує тоді влаштувати масову протестну акцію проти візиту в Україну Вселенського патріарха Варфоломія, закону про колабораціонізм і закону про перейменування. Про це пише ресурс «Духовний фронт».

Єпископат РПЦвУ має зібрати якнайбільше людей у великих містах. За задумом організаторів, це має показати президенту України, що з думкою вірян моспатріархату треба рахуватись.

Попутно відбудеться підготовка до більших акцій протесту, які, ймовірно, відбудуться вже в столиці.

Віряни РПЦвУ мають покинути всі справи і приїхати 21 березня на мітинг до кафедральних соборів. Місцеві священники московського патріархату будуть пояснювати своїм вірянам, як важливо «захищати церкву».

Оплату за перевезення вірян візьмуть на себе служителі РПЦвУ.

Складатимуться відповідні списки парафіян РПЦвУ, у які вноситимуть імена всіх, хто виявив бажання їхати на мітинг і потім вони звірятимуться 21 березня, вже на місцях, біля кафедральних соборів по всій Україні.

Якщо ж людей збереться небагато, у настоятелів храмів РПЦвУ виникнуть великі неприємності. Тому єпископат всіма силами використовуватиме свою адміністративну владу і тиснути на священників, щоб ті змогли зібрати якомога більше людей.

Джерело: https://sprotyv.info/obshchestvo/upc-mp-vlashtovuie-perevirku-mobilizacii-prihozhan-dlya-realizacii-chornogorskogo-scenariju

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ