Уся російська політика щодо України десятками років була помилковою
Політика 12 Квітня 2022 9:22Марина Сейлор

Уся російська політика щодо України десятками років була помилковою

Президент України Володимир Зеленський заявив, що вся російська політика щодо України протягом десятків років була помилковою.

"Вона лише зруйнувала все, що було у Росії щодо України від попередніх часів", - сказав він у відеозверненні у неділю ввечері.

"Вони бояться визнати, що десятки років робили помилкові ставки і витратили колосальні ресурси на підтримку повних бездарностей, про яких думали, що вони нібито майбутні герої українсько-російської дружби", - зазначив президент.

"А ті бездарності були лише в одному умільцями - у тому, щоб витягувати гроші з Росії у свої кишені. Щоб не визнавати помилок, вони робили нові й самі позбавили себе політичних інструментів і, не бажаючи відмовлятися від нереалістичних амбіцій, розпочали цю війну", - заявив він.

Причому, як і в іншому, вони обвинувачували нас, що війна почалася, сказав Зеленський.

"Вони захопили Крим – а ми нібито винні. Вони знищили нормальне життя на Донбасі – а ми нібито винні. Вони збили малазійський "Боїнг" - а ми нібито винні. Вони вісім років вбивали людей, дітей на нашій землі – а ми нібито винні. Вони зруйнували найпотужніший промисловий регіон сходу Європи – а ми нібито винні. Вони зламали життя мільйонів людей – а ми нібито винні. Вони розпочали проти нас повномасштабну війну – а ми нібито винні. Вони витратили на удари по Україні вже під дві тисячі ракет, незліченну кількість авіабомб та артилерійських снарядів, мін – ми нібито винні. Вони катували та вбивали на нашій землі – а ми винні. Вони депортували сотні тисяч українців, українок, наших дітей – а все одно ми нібито винні", - заявив він.

Джерело: https://interfax.com.ua/news/political/823025.html

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ