В «ЛНР» оприлюднили гучну заяву щодо вбивства ватажків самопроголошених республік

Переглядів: 135
В «ЛНР» оприлюднили гучну заяву щодо вбивства ватажків самопроголошених республік В мережі

Представники українських силових відомств мають безпосереднє відношення до вбивства керівника терористичного батальйону «Сомалі» Михайла Толстих (який мав позивний «Гіві») та так званого «голову управління Народної міліції «ЛНР» Олега Анащенка. Про це повідомив Леонід Пасічник, який очолює так зване «МГБ ЛНР». За його словами, ліквідацію «Гіві» спланували працівники відділу контррозвідки СБУ, а безпосередніми виконавцями вбивства стали фахівці восьмого полку спеціального призначення, інформує портал проросійських бойовиків «ЛИЦ» .


Окрім того, Пасічник зауважив, що в СБУ вже почалася робота спеціального відділу, керівником якого є полковник Анатолій Сандурський з позивним «Хутір». Саме йому належить організація усіх диверсій на території окупованого Донбасу. Більше того, стало відомо про розміщення у Хмельницькому восьмого полку спецпризначення Сил спецоперацій українських Збройних Сил, якими керують підполковник Олег Нечаєв та керівник відділу розвідки майор Павло Балов, який має позивний «Кедр».

Пасічник стверджує, що названі вище представники українських силових відомств нібито також мають відношення до вбивства Анащенка. Крім того, їх звинувачують у скоєнні у самопроголошених «Л/ДНР» низки інших злочинів.

Джерело: http://feedproxy.google.com/~r/varota-rss/~3/4iH9CmJSvJc/

OnPress.info
Жми «Нравится» и следи за нами в Facebook.

Комментировать

Оставьте первый комментарий!

Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of
Загрузка...