В МЗС оприлюднили страшні цифри загиблих за три роки війни на Донбасі
Політика 20 Серпня 2017 9:36Марина Сейлор

В МЗС оприлюднили страшні цифри загиблих за три роки війни на Донбасі

Війна на сході України, яка триває вже три роки, забмрала життя щонайменше 2,5 тисяч мирних жителів, а поранення дістали від 7 до 9 тисяч осіб.

Про це повідомили у Міністерстві закордонних справ України, посилаючись на дані ООН.

“Війна продовжує забирати та калічити людські життя. Лише у першому півріччі цього року її жертвами стали понад 400 цивільних осіб, що на 60% більше, ніж за такий же період 2016 року”, – заявили в МЗС з нагоди Міжнародного дня гуманітарної допомоги.

У відомстві наголосили, що бойовики продовжують цинічно порушувати Мінські домовленості. У тому числі заміновуючі значну площу на лінії розмежування. А це, в свою чергу, піддає загрозі життя близько 800 тисяч українців, які проживають поряд із лінією зіткнення.

Також зазначається, що представники ОБСЄ постійно “фіксують численні випадки розташування контрольованими Росією незаконними збройними формуваннями військових позицій, озброєння та військової техніки у населених районах, захоплення об’єктів приватної власності та адміністративних приміщень, зокрема шкіл, дитячих садків та лікарень”.

За даними ООН, майже 1,6 мільйона українців (близько 4% населення України) вимушено покинули своє житло та стали внутрішньо переміщеними особами. Близько 3,8 мільйона громадян по обидва боки лінії зіткнення потребують гуманітарної допомоги.

Джерело: http://feedproxy.google.com/~r/varota-rss/~3/OFykOkfhvHw/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ