Культура 17 Травня 2021 17:25Марина Сейлор

В одиному ряду з Тарасом Шевченком і Лесею Українкою : Як Монатик і Дорофєєва увійшли до шкільних підручників

У мережі розгорівся скандал через підручник для другого класу. Батьки другокласників обурені, що в один ряд з Тарасом Шевченком і Лесею Українкою автори поставили Надію Дорофєєву і Монатика.

Про це розповів Олексій Валигін. Він був здивований, коли побачив цю сторінку в підручнику своє дитини. Його вразило, що від дітей не тільки вимагають знати представників сучасної естради, а й ставлять останніх у один ряд з видатними Тарасом Шевченком і Лесею Українкою.

Як пізніше з’ясувалося, на фотографії була сторінка з робочого зошита Юлії Шумейко до підручника предмета “Я досліджую світ” Ірини Андрусенко. Підручник, для якого складено цю зошит, був рекомендований Міністерством освіти і науки України, а сам зошит – схвалений для використання в школах.

д з Тарасом Шевченком і Лесею УкраїнкоюУ коментарях люди задаються питанням, чи повинні вчителі розповідати про Монатика і Дорофєєву, якщо діти їх не знають. Інших же цікавить, що саме змусило авторів підручника додати в нього саме цих виконавців, а не інших музикантів, наприклад, Братів Гадюкіних, Валентина Стрикало або Вєрку Сердючку. Зустрічаються і такі коментатори, які жартома домішують сюди містику і теорію змови, припускаючи, що таким чином автор натякає на те, що Монатік і Дорофєєва є Шевченко і Українкою після реінкарнації.

Загрузка...

До слова, виявилося, що це не єдиний автор, який транслює свої музичні уподобання в шкільну програму. Анна Науменко в співтоваристві “Батька SOS” повідомляє, що не змогла допомогти дочці зробити завдання з української мови для восьмого класу, тому що не знає, хто саме знаходиться на цій фотографії між Святославом Вакарчуком і Сергієм Притулою.

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/147183/

Схожі статті

Notice: Function WP_Object_Cache::add was called incorrectly. Cache key must not be an empty string. Будь ласка, перегляньте Виправлення помилок у WordPress для більш детальної інформації. (Це повідомлення додане у версії 6.1.0.) in /home/onpress2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5835
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ