В окупованому Донецьку затриманий обвинувачений у справі про сбитий Боїнг
Політика 14 Травня 2020 15:28Mikel

В окупованому Донецьку затриманий обвинувачений у справі про сбитий Боїнг

У Донецьку в березні був заарештований Леонід Харченко, один з чотирьох обвинувачених у справі про збитий рейсі МН17. Його звинувачують в незаконному обшуку в 2014 році і зберіганні зброї, але, на думку знайомих з тим, що сталося, розвідника просто хочуть ізолювати. Про це повідомляє Російська служба ВВС.

Суд у справі про збитий в 2014 році літаку над самопроголошеною республікою ДНР почався в Нідерландах 9 березня. Колишній військовий розвідник ДНР Харченко, який офіційно оголошений в розшук у справі MH17, був затриманий в Донецьку 11 березня. А 8 травня йому продовжили арешт на два місяці. Товариші по службі Харченко вважають, що його ізолювали, щоб запобігти викраденню українськими спецслужбами.

«Звинувачення смішні - нібито участь в незаконному обшуку в 2014 році і незаконне зберігання зброї. По першому пункту у потерпілих до нього претензій немає. За другим - цей пістолет йому в 2019 році видали в міністерстві держбезпеки для забезпечення особистої безпеки у зв'язку зі справою МН17 », - розповідає один з джерел BBC.

Влітку 2019 року Україна вдалося вивезти до Києва іншого колишнього ракетника ДНР Володимира Цемаху, який також пов'язаний зі справою МН17. У вересні Цемаху відправили в Москву в рамках обміну утримуваними особами. Нідерланди звинувачували Росію в затягуванні його видачі.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ