Війна 16 Квітня 2020 22:21Марина Сейлор

В розшук оголосили кримську суддю-зрадницю, яка виносила вирок українському активісту

Прокуратура АР Крим повідомила про зміну раніше повідомленої підозри ще одній «судді Роздольненського районного суду Республіки Крим» у державній зраді, за фактом незаконного кримінального переслідування українського активіста, повідомляє відомство.

 Раніше слідством було встановлено, що вказана суддя, після окупації півострова,  перейшла на  службу до незаконно створених судових органів держави-окупанта, надаючи допомогу іноземній державі в проведенні підривної діяльності на шкоду суверенітету та територіальній цілісності України.

Додатково встановлено, що вказана «суддя», керуючись законодавством РФ, 11 жовтня 2016 року винесла ухвалу, якою замінила одному з українських активістів раніше призначене «покарання» з 320 годин обов’язкових робіт на 40 днів позбавлення волі з відбуттям покарання в колонії-поселенні. Та в подальшому, винесла «вирок», яким визнала цього ж активіста винним у нібито зберіганні боєприпасів та остаточно призначила покарання у вигляді 3 років 7 місяців позбавлення волі та штраф у розміри 10 000 рублів.

Підозрювану оголошено в розшук, вживаються заходи для встановлення її місцеперебування.

Джерело: https://sprotyv.info/obshchestvo/v-rozshuk-ogolosili-krimsku-suddju-zradnicju-yaka-vinosila-virok-ukrainskomu-aktivistu

Схожі статті