Україна 17 Грудня 2019 1:10Марина Сейлор

В СБУ доповіли, скількох зрадників України виявили за три останні місяці — статистика

Офіційний сайт Служби безпеки України оприлюднив статистику результативності роботи Служби у сфері боротьби з сепаратизмом, державною зрадою, тероризмом.

З вересня 2019 року слідчі Служби безпеки України здійснювали досудове розслідування у 1028 кримінальних провадженнях стосовно 382 осіб. До суду вже скеровано 209 обвинувальних актів щодо 235 громадян, доповіли у прес-центрі СБУ.

Зокрема, за фактом скоєння злочинів проти основ національної та громадської безпеки слідчі СБУ розслідували:

  • 43 провадження за ст. 111 (державна зрада) та ст. 114 (шпигунство) ККУ, до суду передано 5 обвинувальних актів;
  • 105 проваджень за ст. 109 (насильницька зміна чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) і ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) ККУ, до суду скеровано 32 обвинувальні акти;
  • 330 проваджень за статтями 258 — 258-5 (злочини пов`язані із терористичною діяльністю) ККУ, 13 обвинувальних актів передано до суду.

Так слідчі СБУ здійснили повідомлення про підозру у державній зраді ексзаступнику міністра економічного розвитку і торгівлі України, керівнику державного підприємства та представнику іноземної компанії за нанесення шкоди обороноздатності та економічній безпеці України. У посяганні на територіальну цілісність України та у тероризмі Служба підозрює колишнього заступника мера Слов`янська.

Також повідомляється, що слідчі СБУ завершили досудове розслідування і передали до суду обвинувальні акти щодо голови так званого «ЦВК ДНР», учасника бандформування «Слов’янська бригада» терористичної організації «ДНР». За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі з конфіскацією засуджено «міністра по надзвичайним ситуаціям ДНР».

Уже відбуває покарання мешканець Запоріжжя, який за завданням так званого «МГБ ДНР» готував теракт у житловому масиві міста.

Джерело: https://sprotyv.info/news/v-sbu-dopovili-skilkoh-zradnikiv-ukraini-viyavili-za-tri-ostanni-misyaci-statistika
Схожі статті