В Сирії РФ використовує загони дресированих дельфінів: експерт назвав мету
Росія 22 Липня 2020 10:42Марина Сейлор

В Сирії РФ використовує загони дресированих дельфінів: експерт назвав мету

Для виконання завдань у Сирії військові Російської Федерації розмістили на військово-морській базі у місті Тартус спеціальні загони навчених дельфінів. Про це в журналі Forbes заявив експерт у сфері розвідки Г.Саттон.

За його словами, Саттон помітив загони морських ссавців у воді під час перегляду супутникових знімків міста Тартуса. Це порт, де Росія базує свої підводні човни, які використовує для війни у Сирії.

«Побачивши аналогічні корпуси на базах ВМС Росії у Чорному морі та Арктиці, стало зрозуміло, чим вони є. Їхнє розгортання видно на історичних супутникових знімках, до прикладу, на Google Earth», — каже фахівець.

Він припускає, що дельфінів будуть використовувати для протидії ворожим дайверам, які можуть спробувати саботувати кораблі в порту. Тварини можуть також підіймати об’єкти з дна моря або виконувати розвідку.

Фахівець також каже, що, скоріш за все, дельфіни у Сирії походять з підрозділу, розташованого неподалік від Севастополя в анексованому Росією Криму в Чорному морі.

«Є ймовірність, що ссавці були тюленями, а не дельфінами, але я припускаю, що дельфіни більш вірогідні. Тим паче, корпуса здаються меншими, ніж деякі інші, що може означати їх тимчасовість», — йдеться у матеріалі.

Forbes також зазначає, що інша активна програма з підготовки морських ссавців Росії розташована в Арктиці. Там навчають тюленів і білух.

Джерело: https://sprotyv.info/news/v-sirii-rf-vikoristovuie-zagoni-dresirovanih-delfiniv-ekspert-nazvav-metu

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ