Події, Світ 26 Березня 2020 13:45Mikel

В Ухані знайшли жінку, яка першою захворіла на коронавірус

Першою пацієнткою з коронавірусом у китайському Ухані була продавчиня креветок. Вона захворіла 11 грудня, а вже до кінця місяця вірусом заразилися 27 людей.

Жінка, в якої підтвердили перший випадок коронавірусу в Ухані, працювала на місцевому ринку морепродуктів. Про це інформує Sina.

У продавчині 11 грудня підвищилась температура. Вона звернулась за медичною допомогою. Лікарям розповіла, що зазвичай їй ставало легше після ін'єкції ліків. Однак того разу вони не допомогли. Через 5 днів жінка звернулася в лікарню Хуачжунського університету науки та технологій. Там їй і встановили діагноз – коронавірус.

Як повідомляє комітет з охорони здоров'я Ухані, до кінця грудня новим коронавірусом заразилися 27 людейЗ ринком морепродуктів контактували 24 з них.

Крім того, вдалося знайти й першого зараженого, який не мав жодного стосунку до ринку. У цього чоловіка 16 грудня піднялася температура і він звернувся до лікарні. Хворий зазначив, що не відвідував ринок. А протягом останніх 2 тижнів їздив тільки на роботу. Він припустив, що міг заразитися у метро.

Схожі статті