В Україні хочуть повернути комунальну інспекцію, що буде з тарифами і кому загрожують штрафи: “До 34 тисяч гривень”
Суспільство 28 Листопада 2020 12:33Марина Сейлор

В Україні хочуть повернути комунальну інспекцію, що буде з тарифами і кому загрожують штрафи: “До 34 тисяч гривень”

В Україну можуть повернутись “комунальні інспекції”, метою яких буде контроль тарифів на послуги ЖКГ

Про це повідомляє Politeka з посиланням на ubr.ua.

Так, депутати відреагували на погіршення інфраструктури житлового фонду та якості житлово-комунальних послуг та запропонували відновити нині втрачений державний нагляд за сферою.

Очікується, що новий орган буде перевіряти обґрунтованість тарифів на послуги ЖКГ, які зараз фактично безконтрольно встановлюються місцевими органами самоврядування. Також інспекція буде штрафувати порушників: як постачальників, так і споживачів послуг.

Комуналка Укрпошта платежі

Інспецкція перевірятиме житлово-комунальний сервіс, зокрема, якість води, технічний стан тепломереж, об’єкти благоустрою, вивезення сміття і т.д.

При цьому відомо, що карати держорган буде не тільки комунальні підприємства, а й порушників серед мешканців – тих, хто ухиляється від укладення договору щодо поводження з побутовими відходами, порушує порядок приєднання/від’єднання від опалення та водопостачання і т.д. Поданим в ВР в парі з проектом про створення ГКЖІ документом №4403 депутати пропонують підвищити і рівень штрафів за дані порушення.

Так, за нехтування порядком і правилами підключення/відключення до/від об’єктів і систем централізованого питного водопостачання та відведення, систем централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води українцям буде загрожувати штраф в розмірі від 17 до 34 тис. грн.

цена на газ, платежки, коммуналка

Нагадаємо про нові тарифи на газ: скільки доведеться заплатити українцям у грудні, озвучені цифри.

Як повідомляла Politeka, газ можуть відключити або виставити подвійну ціну, українцям висунули умову: “До 30 Листопада…”.

Також Politeka писала, що тарифи на комуналку будуть змінюватися по-новому, в Кабміні розкрили деталі: “Автоматична корекція…”.

Автор:Оксана Житнюк

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/151901/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ