В Україні народна медицина стала поза законом: цілителі залишилися без роботи
Політика 31 Серпня 2018 12:47Марина Сейлор

В Україні народна медицина стала поза законом: цілителі залишилися без роботи

Доказова медицина бере верх над народною. На підтвердження цього Уряд України підтримав законопроект про скасування спеціального дозволу на заняття народною медициною.

У травні 2018 року Міністерство охорони здоров'я України підготувало законопроект, який скасовує видачу спеціального дозволу від Міністерства охорони здоров'я на заняття народною медициною. Як повідомляється в прес-службі МОЗ, на засіданні Уряду прийняли постанову про законопроект МОЗ України «Про внесення змін до деяких законів України», згідно з яким народні кошти не будуть трактуватися як методи профілактики, діагностики або лікування. Після прийняття закону цілительство не визнаватиметься медичною допомогою, яка може допомогти вилікувати від хвороб.

Робота цілителів, що практикують народну або альтернативну медицину, не буде регламентована, бо переважна більшість цілителів не мають спеціальної медичної освіти.

Законопроект також передбачає заборону реклами народної медицини. При цьому абсолютної заборони на народну медицину не буде. Люди, які практикують такі методи, продовжать свою діяльність, але такі методики будуть офіційно відокремлені від традиційної медицини. Пацієнти повинні усвідомлювати, що, звертаючись за допомогою до народних цілителів, вони не можуть отримати якісну медичну допомогу.

Джерело: http://asn.in.ua/ua/news/news/176445-v-ukraine-narodnaja-medicina-stala-vne-zakona-celi.html
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ