Каталог М154 21 Серпня 2021 13:54Марина Сейлор

В Україні стрімко росте популярність автомийок самообслуговування

У Львові мийка самообслуговування вже не вважається екзотикою, і кожним роком затребуваність даного сервісу росте. Навіть при ідеальній роботі стандартної мийки багато власників залізних коней надають перевагу самостійному догляду за транспортом. Причин тут досить багато – від реальної економії коштів до… банальних «ревнощів» та переконання в тому, що «Так гарно як я, ніхто мою машину не помиє».

Які ж переваги дарує клієнтам автомийка самообслуговування Файна Мийка? Насамперед це доступні ціни та можливість індивідуального підходу. Комусь достатньо змити пил з капоту, щоб його автівки набула ідеального вигляду. Хтось прагне по кілька разів повторювати обрану процедуру, перетворюючи своє авто на зразок бездоганної чистоти.

Серед переваг мийок самообслуговування:

  • Простота користування. Водій сам підбирає режим миття при користуванні ручним пістолетом з відповідним засобом. Всі миючі компоненти відрізняються ефективністю та безпечністю, вони швидко видаляють забруднення і не пошкоджують емаль. Використання спеціальних функцій забезпечує додатковий захист транспорту - від сонячних променів, пилу тощо. Подача води здійснюється під значним тиском (від 40 до 200 бар), що допомагає ефективно видалити бруд.

  • Висока технологічність. Self-service car wash облаштовані сучасним обладнанням: комп’ютером, панеллю управління з переліком необхідних програм, мийними апаратами, терміналами для оплати та іншим. До складу мийного блоку входять пристрої для піноутворення, обладнання для нанесення воску, насоси, системи для пом’якшення та очистки води тощо.

  • Багатопланова економія. Робота автомийки самообслуговування не потребує утримання багаточисельного штату працівників, і це обумовлює значну економію «клієнтського чека». На більшості пунктів встановлені системи рециклінгу брудної води, що скорочує витрати до 70-80%. За рахунок системи пом’якшення води суттєво зменшуються обсяги мильного розчину чи шампуню, що мінімізує вартість послуги. Тут заощаджують не тільки кошти, але і час. В середньому процедура миття триває 5-7 хвилин, без черг та нервового очікування.

  • Комплексний підхід. Крім очищення від бруду тут можна пропилососити салон, відполірувати поверхню воском та багато іншого. Для створення комфортних умов для водіїв тут є міні-магазин та кавовий апарат, а також – обладнання для розміну купюр.

Файна Мийка працює у будь-яку пору року, в режимі 24\7. При зниженні температури повітря бетонна підлога починає підігріватися. Це унеможливлює утворення льоду та підвищує зручність користування устаткуванням. Додатково здійснюється підігрів шлангів і розпилювача, тому якісно помити свою автівки ви можете навіть при сильних морозах. Автомийки самообслуговування – це практичний і зручний варіант для всіх, хто цінує свої гроші та час!

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ