Україна 31 Грудня 2019 12:13Марина Сейлор

В Україні відновили виробництво російських авто: а як же санкції

Журналісти виявили, що попри санкції російські автовиробники вже почали експансію на український ринок. На запорізькому автозаводі почали виробництво російських автомобілів Lada.

Про це йдеться в розслідуванні порталу «Главком».

Журналісти звернулися до компанії з проханням прокоментувати інформацію про виробництво російських авто на українському підприємстві. В офісі «Укравто» не стали спростовувати цей факт. З відповіді компанії стає зрозуміло лише те, що на даному етапі тривають перемовини про відновлення виробництва на ЗАЗі. Тому представники заводу уникають якихось конкретних заяв.

«Вже багато років йдуть переговори з різними виробниками. В існуючій нестабільній ситуації прийти до якихось фінальних домовленостей не вдалось. Зараз вирішуються робочі питання, проводиться тестування технологічних можливостей виробництва ЗАЗу, аудит якості. Після завершення всіх необхідних процедур підготовки та висновків аудиту можна буде говорити о певних деталях», — така була відповідь прес-служби корпорації.

Те що, зараз виробництво знаходиться в тестовому режимі, підтвердив й один з дилерів «Лади». За його словами, до салонів вже завезли «пробну» партію Lada Largus (бюджетний універсал, збудований на базі Renault Logan), зібрану в Запоріжжі. В автосалоні переконані, що й далі будуть отримувати «Лади» вітчизняного виробництва.

Джерело: https://sprotyv.info/news/v-ukraini-vidnovili-virobnictvo-rosijskih-avto-a-yak-zhe-sankcii
Схожі статті