Здоров`я 13 Лютого 2021 10:40Марина Сейлор

В Україні вже сформовано 600 мобільних груп, які займуться вакцинацією. Відпрацьований весь механізм: як вони їдуть, вакцинують, і хто ці люди, кого вакцинують.

В Україні сформовано 600 мобільних груп, які будуть займатися вакцинацією населення, а також вже відпрацьована логістика їхнього пересування країною.

Деталі: Він розповів, що коли вакцина приїжджає в Україну, залежно від того, яка це вакцина – Pfizer чи AstraZeneca – вона направляється на різні склади.

Якщо йдеться про Pfizer, то в регіон направлятиметься п’ятиденна кількість препарату, тому що саме п’ять днів вакцина може зберігатися при температурі вище мінус 70 градусів.

Пряма мова Тимошенка: “Вже зараз сформовані близько 600 мобільних груп, які будуть займатися саме вакцинацією. Вони сформовані здебільшого на базі сімейних лікарів.

З ними МОЗ разом з департаментами охорони здоров’я кожної області відпрацювали весь механізм: як вони їдуть, вакцинують, і хто ці люди, кого вакцинують.

Загрузка...

Ці мобільні групи приїжджатимуть до лікарень і робитимуть щеплення персоналу, оскільки у спочатку вакцинуватимуть медиків. Вони їздитимуть 20 днів, адже термін між першою вакцинацією і другою – саме 20 днів. Все розраховано так, щоб вони по області проходили за 20 днів усіх людей, яких повинні вакцинувати, а далі та сама група йде й проводить другу вакцинацію”.

Довідково: Вакцинація в Україні розпочинається з 15 лютого. Першими привезуть вакцини Pfizer та AstraZeneca.

Нагадаємо:

В Україну вже наступного тижня може прибути, окрім вакцини Pfizer, ще й вакцина розробки AstraZeneca.
Протягом наступних двох років планують зробити щеплення 50% населення, тож вакцину мають отримати 20 мільйонів українців.


Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/157485/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ