Події 4 Травня 2020 10:59Mikel

Вартість платної камери в СІЗО буде включати комуналку і користування меблями

Міністерство юстиції України, виконуючи прийняту постанову Кабміну №305 про експериментальному проекті з надання за плату поліпшених побутових умов в окремих камерах СІЗО ув'язненим, поки лише розробляє порядок його реалізації.

У зазначеному порядку будуть передбачені етапи і механізм реалізації проекту, вимоги до облаштування приміщень, моніторинг стану реалізації проекту, а також механізм оцінки результатів та їх оприлюднення.

Поки невідомо, в яких саме слідчих ізоляторах буде доступна можливість оплатити покращене харчування і побутові умови. Також невідомо, яка сума буде потрібно для розміщення в віп-СІЗО, однак в прес-службі зазначили критерії, виходячи з яких вона буде сформована.

"Вартість платної послуги з надання поліпшених побутових умов особам, узятим під варту, буде формуватися з урахуванням користування обладнанням, меблями та речовим майном, вартості комунальних платежів, обслуговування техніки та обладнання, надання побутових та інших послуг", - розповіла начальник Управління інформаційної політики Мін'юсту Оксана Грязнова.

Схожі статті