Каталог М143 23 Вересня 2020 14:08Марина Сейлор

Ваш ідеальний світильник

Освітлення ― одна з основних складових оформлення дому. Правильне світло здатне розставити потрібні акценти в приміщенні та візуально збільшити його, а стильний плафон гармонійно доповнить інтер'єр кімнати. Шукаєте найкращі світильники львів? Є багато варіантів, але найкращим рішенням буде завітати у Торговий центр Марк.

Існує безліч видів світильників, призначених для найрізноманітніших цілей: це і ошатні кришталеві люстри для парадних залів, і домашні торшери, які створюють м'яке заспокійливе світло в спальні, і симпатичні світильники для дитячої, і суворі ділові лампи для офісу.

Різні світильники використовують для різних цілей: люстри створюють відчуття урочистості; бра ― допомагають зонувати приміщення або посилити акценти в інтер'єрі; торшери ― створюють затишок і зону відпочинку; споти ― створюють спрямовану підсвітку окремих зон або предметів.

Будова світильника

Світильники складаються з патрона для кріплення лампи, відбивача, самої лампи, електроприводу, корпусу з плафоном і кріпленням. Світильник може бути як основним джерелом світла, так і декоративною прикрасою, завдяки різноманітним розмірам і дизайнерським рішенням в їх виготовленні.

Види світильників

Існує декілька видів світильників, кожен з яких може доповнити певний інтер'єр та підкреслити елементи декору:

Світильники прямого світла

Випромінюючи прямий потік світла, такі моделі дозволяють виділити конкретний предмет, підкресливши його красу, або певну область в приміщенні. До них можна віднести більшість видів вбудованого освітлення, настільні лампи і деякі підвісні світильники.

Світильники розсіяного світла

Створюють м'яке комфортне освітлення, дозволяючи рівномірно розподілити світло по всьому приміщенні. Це можуть бути стельові люстри або підвісні світильники.

Світильники відбитого світла

Роблять освітлення рівномірним, внаслідок світлового потоку, спрямованого вгору. Збільшуючи простір, таке світло робить приміщення затишним. Даний вид освітлення найбільш сприятливий для зору, тому що не створює відблисків і віддзеркалень. Такими можуть бути люстри, бра, підвісні світильники або деякі переносні моделі.

Види світильників за типом застосування

За типом застосування світильники поділяються на:

  • побутові ― застосовуються для освітлення різних приміщень. Мають різноманітний дизайн, форми і забарвлення;

  • декоративні ― головне завдання таких світильників ― прикрасити інтер'єр і створити певну атмосферу залежно від призначення приміщення.

Як підібрати світильник?

Обираючи світильник, слід звертати увагу на призначення кімнати, її архітектурні особливості та кольори, які переважають у дизайні. Наприклад, для кімнат із низькими стелями не підходять громіздкі світильники із обвислими елементами. Для таких приміщень найкраще обирати мінімалістичні лаконічні моделі.

Також не варто купувати світильник того ж відтінку, що і кольори стін у кімнаті. Для випадку, якщо стіни пофарбовані у жовтий, найкраще підійде зелений чи синій світильник, для рожевих ― фіолетовий чи білий і т. д.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ