Суспільство 19 Квітня 2019 10:05Марина Сейлор

«ваша мова» їм ні до чого…

«Інтелектуали-булгаківці» стікають слиною в передчутті перемоги Зеленського. Їх відверто плющить. Вони вважають це своєю перемогою.

Перемогою ПРИНЦИПОВО російськомовних. Хоч вони й заспокоюють усіх, що це тріумф простої людини, вільного ринку, креативного класу, та водночас легко видають свою справжню надію на правління Президента Зеленського.

Вчора прочитав в одного такого, що народ показав нам, де він має «мову і Забужко». Голосуючи за Зеленського, люди нібито показали, що їм це десь. Люди, бачите, хочуть розвитку, а «ваша мова» їм ні до чого. Скільки б тут не йшлося про людину та її інтерес, за цим погано замаскований ресентемент власне до української мови і культури.

Найбільше, що курвило у ці п‘ять років оцю всю «булгаківщину» – це утвердження мови, традицій і національної держави. Ось де їхній головний мотив.

Весь цей «рускій мір» з ліберальним нальотом вбачає в Зеленському шанс на порятунок цього самого «руского міра». Тому цей допис, власне, не про самого Зеленського, а про тих, хто марить контрнаступом на на наш – на український простір.

Схожі статті