Ватажок «ДНР» зізнався, як віддав наказ знищити населений пункт на Донбасі реактивними снарядами
Війна 7 Лютого 2020 20:00Марина Сейлор

Ватажок «ДНР» зізнався, як віддав наказ знищити населений пункт на Донбасі реактивними снарядами

Сьогодні, сьомого лютого стало відомо про те, що один з членів незаконного озброєного формування «Донецької народної республіки», ватажок батальйону «Схід» Ходаковський Олександр на камеру сміливо заявив, що наказ обстріляти центр Ясинуватої з реактивних систем залпового вогню «Град» віддав саме він. Це сталося в 2014 році. Відеопідтвердження цьому показав відомий журналіст України і блогер Денис Казанський.

Так, на відео можна побачити, як Ходаковський у відкриту зізнається в тому, що віддав наказ стріляти з «Граду» по центру Ясинуватої. І тільки дивом вдалося тоді уникнути маштабних жертв. Денис Казанський додав, що свідчення російських найманців і окупантів про обстріли Донбасу дуже важливо документувати. Крім того, він закликав показати це саме відео мешканцям Російської Федерації, а також жителям окупованих районів Луганської та Донецької областей.

Казанський також зазначив: «Дуже важливо документувати і зберігати такого роду визнання. Це потрібно для того, щоб потім ніхто сказати не міг, що не було такого. Якщо ви маєте родичів у Росії, або ОРДЛО, які переконані в тому, що влада України проводить геноцид Донбасу, а представники «ЛДНР» захищають його від карателів, покажіть їм таке ось відео. Якщо люди не вірять ЗМІ України, то нехай послухають ватажка «ополчення».

Джерело: https://replyua.net/news/193681-vatazhok-dnr-zznavsya-yak-vddav-nakaz-znischiti-naseleniy-punkt-na-donbas-reaktivnimi-snaryadami.html
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ