Каталог М48 25 Квітня 2017 20:40slovotkach

Велика пропозиція на новобудови в Україні породжує попит серед мешканців

Велика пропозиція на новобудови в Україні породжує попит серед мешканців

На ринку нерухомості власного житла сьогодні чітко спостерігається одна тенденція. Її суть полягає в тому, що новобудови від забудовника користуються все більшим попитом населення. Це можна вважати закономірним фактом. Адже можливість купити новобудову в Україні DIM24 відкриває перед власником ряд переваг. У чому це виражається на практиці? Само собою, дуже важливо, що це нове житло. Всім відомі проблеми вітчизняного комунального господарства. Це не може не накладати відбиток на стан житла з вторинного ринку. Абсолютно нові квартири в новобудовах принципово відрізняються, в цьому плані. Як ви розумієте, вони набагато виграють перед житлом з вторинного ринку.

Власники купують житло, яке має тільки що запущені в експлуатацію комунікації. Відповідно, на найближчі роки ви зможете забути про те, що таке їх ремонт. Сучасні квартири від забудовника не створять клопоти своїм власникам з каналізацією і іншим. Крім того, якщо ви вирішили купити квартиру в новобудові, то цілком логічно розраховувати на сучасність внутрішнього планування. При цьому, сьогодні поширені такі варіанти, коли власники набувають житлову «коробку» і вільний простір в ній. У будь-якому випадку, при переїзді, як правило, робиться ремонт. Абсолютно порожня квартира в новобудові дасть можливість власникам проявити творчу фантазію при впорядкуванні особистого житлового простору. Ви зможете в своїй квартирі облаштувати все так, як вам того захочеться. Або ж звернетеся по допомогу до дизайнерів інтер'єру і вони, застосувавши всі свої навики й уміння, дадуть життя вашій квартирі.

Також слід зазначити, що можливість купити квартиру від забудовника дає підстави припускати, що житло оточує і нова зовнішня інфраструктура. Це відноситься до ігрових та спортивних майданчиків для дітей, паркувальних місць, стоянок для автомобілів та інше. Разом з цим, не можна не відзначити, що нова квартира в Україні може коштувати для власника набагато нижче ринкової вартості. Якщо ви вирішили купити новобудову тут http://dim24.com.ua/uk/ на порталі первинної нерухомості не на фінальній фазі, а на початку будівництва, то значуща економія вам гарантована. Іншими словами, якісні та сучасні квартири в нових житлових будинках можуть служити ще і способом довгострокового і вкрай вигідного вкладення вільних фінансових коштів.

Схожі статті