Венесуельський патрульний корабель Naiguata затонув в результаті зіткнення
Події, Світ 1 Квітня 2020 10:28Mikel

Венесуельський патрульний корабель Naiguata затонув в результаті зіткнення

Як повідомило міністерство народних збройних сил Венесуели, патрульний корабель GC-23 Naiguata командування берегової охорони Венесуели  затонув 30 березня 2020 року в результаті зіткнення біля острова Тортуга в Карибському морі з пасажирським судном Resolute під португальським прапором.

Зіткнення сталося біля північно-західного узбережжя Тортуги в ніч на 30 березня приблизно о 0.45 за місцевим часом, коли патрульний корабель GC-23 Naiguata був протаранений круїзним судном Resolute (довжина 125 м, 8445 брутто-тонн, фінської споруди 1991 року, раніше носило назви Society Adventurer і Hanseatic). Всі 44 члени екіпажу затонулого патрульного корабля були врятовані, Судно Resolute, що здійснювало без пасажирів перехід з Буенос-Айреса, не отримало серйозних ушкоджень,  постраждалих на борту не має, і вранці 31 березня прибуло в Віллемстад на Кюрасао.

Naiguata був одним з трьох патрульних кораблів типу BVL (Buque de Vigilancia de Litoral, тип Guaicamacuto, проект Avante 1400), побудованих для командування берегової охорони Венесуели іспанським суднобудівним об'єднанням Navantia за контрактом 2005 року, і був введений в строй 1 березня 2011 року.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ