Вибори ректора НАУ: чергова «зрада» та смертний вирок університету
Україна 14 Травня 2018 10:38Українка Ганна

Вибори ректора НАУ: чергова «зрада» та смертний вирок університету

16 заяв (в тому числі 4 до Генеральної прокуратури та 1 до Національного антикорупційного бюро України), 13 скарг, 19 листів, 16 звернень (2 з них до Апарату Президента), 7 позовів до суду, 1 кримінал

Українська асоціація студентів, Українська федерація громадських організацій учасників АТО Київщини, Громадська рада при МОУ, журналісти та, навіть, народні депутати України. Хто і куди вже тільки не звертався, але реакції від Міністерства освіти України та правоохоронних органів – нуль.

Суть проблеми полягає у наступному: сотні, якщо не тисячі українців,обурені та занепокоєні організацією та проведенням виборів ректора Національного авіаційного університету України. Серед тих, хто прикладає всіх можливих зусиль задля скасування результатів ІІ туру виборів ректора, не лише перераховані вище організації та особи, а й педагогічні колективи та студенти 12 інститутів, 7 коледжів, 3 ліцеїв та академії, з яких складається НАУ. У чому ж справа? А справа в тому, що Національний авіаційний університет, який ще три роки тому входив до п’ятірки кращих університетів України, випускники якого працюють у понад 50-ти країнах світу, – сьогодні деградує внаслідок людиноненависницької і непрофесійної політики біолога, фахівця з паразитології Ісаєнка Володимира Миколайовича, призначеного на посаду виконуючим обов’язки ректора НАУ. Окремої уваги заслуговує той факт, що Міністерством освіти і науки України призначено пана Ісаєнка всупереч судовому рішенню. Через що судова тяганина? А через те, що Володимир Миколайович, будучи одним з кандидатів на виборах ректора, став організатором зухвалих масових фальсифікацій під час виборів. Багатотисячний колектив викладачів і студентів університету став свідком підроблення виборчих документів, підміни виборчих бюлетенів, виготовлення та використання фальшивих печаток, недопущення шляхом застосування фізичної сили до спостереження за підрахунком голосів спостерігачів від інших кандидатів, нахабного недопущення на виборчі дільниці та побиття представників ЗМІ, недопущення спостерігачів від незалежних громадських організацій України, корупційної заміни особистим наказом самого пана Ісаєнка членів виборчих комісій в ніч перед другим туром виборів на виборчих дільницях (слід зауважити, що Ісаєнко зазнав поразки у першому турі).

Неспростовний факт масової зухвалої фальсифікації результатів голосування на виборах ректора НАУ наносить нищівний удар по бажанню та праву величезного колективу викладачів та студентів жити, працювати та вчитися у демократичній країні. І це свавілля відбувається тоді, коли наша країна переживає не найкращі свої часи, проте усіма силами бореться за свою волю та незалежність. Не хотілося б розкидатися такими словами, як «зрада», проте що це тоді, якщо не саме вона? Де наша дієва система освіти? Де боротьба з корупцією? Де правда? Невже всі, починаючи відділками поліції, до яких надходили заяви стосовно неправомірних дій пана Ісаєнка під час виборів ректора, і закінчуючи самим паном Петром Порошенком, який, як Президент України, є гарантом додержання Конституції України, прав і свобод людини, просто проігнорують таке нахабне нехтування та презирство фальсифікатора виборів пана Ісаєнка до демократичних норм, цінностей і процедур, його знущання над правом студентів та викладачів на вільне волевиявлення? Невже це беззаконня залишиться без адекватної реакції з боку влади, яка покликана захищати свій народ?


Всем, кому требуется передержка животных - могут воспользоваться услугами зоогостиницы для собак и кошек.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ